Dokončiť

Dusičnany, dusitany a ich vplyv na človeka – redirect

Dusičnany a dusitany sú súčasťou kolobehu dusíka v prírode. Ich zvýšený výskyt býva často dôsledkom ľudskej činnosti. V istých množstvách sú tieto látky prirodzenou zložkou potravy a vody. Avšak pri nadmernom množstve ako aj v dôsledku nesprávnej životosprávy majú dusičnany tendenciu meniť sa na dusitany a tie následne na rakovinotvorné nitrozamíny. Zvýšenú opatrnosť treba venovať […]

Čítať viac

Crystal MAG – magnetický zmäkčovač vody

Crystal MAG zníži o 50% usádzanie vodného kameňa na vykurovacích telesách bojlera, prietokového ohrievača a spotrebičov (práčka, umývačka). Úplne jednoduchá Inštalácia: Crystal MAG stačí priložiť na potrubie a upevniť dodanou eska-páskou.

Jednotlivé magnety Crystal MAG sa dajú spájať a vytvoria tak magnetický prstenec na akomkoľvek priemere potrubia (od DN10 do DN80).

Čítať viac

Crystal Vital – ideálny vodný filter do drezu

Komunálna voda upravená pomocou CRYSTAL VITAL má vynikajúcu chuť a dosahuje vyššiu kvalitu, ako balená voda. S Crystal VITAL už nemusíte draho a prácne kupovovať balenú vodu, môžete si ju v porovnateľnej kvalite napustiť priamo z vodovodného kohútika.

Crystal VITAL z pitnej vody účinne odstráni škodlivý chlór a jeho karciogénne zlúčeniny, škodlivé organické látky, petrochemikálie, a farmaceutiká. Zachováva pritom pôvodnú výžívovú hodnotu vody a vôbec nemení jej minerálne zloženie.

Čítať viac