Kuchynské filtre

Crystal PREMIUM – reverzná osmóza

Crystal PREMIUM je ideálny filter na zlepšenie kvality a chuti pitnej vody. Účinne odstraňuje z vody stovky kontaminantov (zákal, chlór, herbicídy, pesticídy, zvyšky liekov, ťažké kovy, železo, mangán, dusičnany, dusitany, amoniak atď.), ako aj vodný kameň.

Extrémne zjednodušená výmena filtrov už za 5 minút. 2x menšie rozmery ako bežná osmóza. Zlepší chuť všetkých pripravovaných nápojov, a navyše dokonale ochráni kávovary pred vodným kameňom.

Čítať viac

Crystal ECO – vodný filter do drezu

Komunálna voda upravená pomocou Crystal ECO má vynikajúcu chuť a dosahuje vyššiu kvalitu, ako balená voda. Účinne odstráni z vody škodlivý chlór a jeho karciogénne zlúčeniny, škodlivé organické látky, petrochemikálie, farmaceutiká, aj ťažké kovy.

Patentovaný nástrčný systém zaručuje jednoduchú, rýchlu a hygienickú výmenu filtrov. Nanočastice striebra zabraňujú množeniu baktérií. Crystal ECO zachováva pôvodnú výžívovú hodnotu vody a vôbec nemení jej minerálne zloženie.

Čítať viac

Crystal AQUAVALLIS – mikrobiologický filter

Ideálny kuchynský filter na dokonalé odstránenie mikrobiologickej kontaminácie z pitnej vody. Odstráni z vody od 99,999999% do 100% vírusov, baktérií a ťažkých kovov. Výsledky sú doložené aj testami Výskumného Ústavu Vodného Hospodárstva Bratislava.

Okrem toho z pitnej vody účinne odstráni škodlivý chlór a jeho karciogénne zlúčeniny, škodlivé organické látky, petrochemikálie, a farmaceutiká. Zachováva pritom pôvodnú výžívovú hodnotu vody a vôbec nemení jej minerálne zloženie.

Čítať viac

Crystal RObust – výkonná reverzná osmóza

Crystal RObust je ideálny filter na zlepšenie chuti a kvality pitnej vody. Pitnú vodu vyčistí dokonale od všetkých nežiadúcich látok. Účinne odstraňuje z vody stovky kontaminantov: zákal, hrdza, chlór, herbicídy, pesticídy, zvyšky liekov, ťažké kovy, železo, mangán, dusičnany, dusitany, amoniak, vodný kameň ako aj všetky ostatné kontaminanty.

Vďaka 10-násobne zvýšenému výkonu je filtračné zariadenie RObust vhodné nielen do domácností, ale aj pre reštaurácie a kaviarne. Zlepší chuť všetkých pripravovaných nápojov, a navyše dokonale ochráni kávovary pred vodným kameňom.

Čítať viac

Crystal Vital – ideálny vodný filter do drezu

Komunálna voda upravená pomocou CRYSTAL VITAL má vynikajúcu chuť a dosahuje vyššiu kvalitu, ako balená voda. S Crystal VITAL už nemusíte draho a prácne kupovovať balenú vodu, môžete si ju v porovnateľnej kvalite napustiť priamo z vodovodného kohútika.

Crystal VITAL z pitnej vody účinne odstráni škodlivý chlór a jeho karciogénne zlúčeniny, škodlivé organické látky, petrochemikálie, a farmaceutiká. Zachováva pritom pôvodnú výžívovú hodnotu vody a vôbec nemení jej minerálne zloženie.

Čítať viac