Čo hovoria naši zákazníci...

Úpravňa vody na odstránenie železa a mangánu čistí vodu už niekoľko rokov úplne bez problémov. Všetko funguje plne automaticky, bez chemikálií, a dokonca bez akejkoľvek údržby...

... Keby ste sa nespýtali, už by som aj zabudol že to mám. Ale nie, robím si srandu :). Som Vám vďačný každý deň. Voda je výborná, dokonca už vôbec nezapácha. So stavom pred inštaláciou úpravy vody sa to nedá porovnať. Konečne máme chutnú vodu, ktorá nezapácha, nefarbí a je pitná aj podľa laboratórnych testov...

Václav Mackovič

Pred inštaláciou Crystal Oxydizer, sme si zvolili úpravňu vody na odstránenie železa a mangánu od inej firmy. S kvalittou upravenej vody sme však neboli spokojní, míňali sme veľké množstvá soli a voda bola akoby slizká. Preto sme sa rozhodli vyskúšať túto novú bez-údržbovú technológiu. Po predchádzajúcej skúsenosti som mal síce obavy, no musím konštatovať, že Vaša úpravňa vody je excelentná. Voda je teraz perfektná, o zariadenie sa netreba vôbec starať, ani nič do neho dopĺňať. Presne ako som dúfal. Vrelo odporúčam.

Viliam Blaho

Dodaný priemyselný demineralizátor vody pracuje výborne, a produkuje vodu s extrémne nízkou vodivosťou. Presne podľa naších požiadaviek.

Jednanie, návrh ako aj realizácia demineralizácie vody prebela rýchlo a profesionálne. Servis je promptný, výmena filtrov ale aj prípadné problémy (roztrhnutá hadička) boli riešené hneď a za adekvátnu cenu. Firmu Crystal Water môžem len doporučiť.

Stano Vyskočil 

Katalytický zmäkčovač vody CrystaliT pôsobí prekvapivo dobre. Žijem v Trnave a musel som často vymieňať sanitu + nechávať čistiť bojler. Všetky zariadenia nám kôli vodnému kameňu predčasne odchádzali. To ma viedlo k hľadaniu vhodného riešenia.

Som šťastný že som našiel práve Vaše riešenie. Od inštalácie CrystaliT sme ušetrili na ohreve teplej vody stovky EUR, trysky na sprchovej hlavici sa už nezanášajú, perlátory na batériách som už nečistil 2 roky. Všetky zariadenia fungujú bez problémov. Už teraz sa nám investícia vrátila späť, a to zmäkčovač používame len 2 roky... Zatial úplne bez problémov a bez akejkoľvek údržby.

Boris Hlaváčik

Netušila som, že prefiltrovaná voda cez kuchynský filter Crystal PREMIUM bude chutiť až o toľko lepšie...

Kúpu filtra do kuchyne som zvažovala veľmi dlho. Máme vodu z obecného vodovodu, preto sme filter až tak nepotrebovali. Nakoniec som sa predsa len rozhodla vyskúšať...

Pozor, varujem všetkých, filter na vodu je vysoko návykový. Filtrovaná voda je výrazne chutnejšia, a život bez filtrovanej vody u nás v kuchyni si  už neviem ani predstaviť. Má to však aj nežiadúci vedľajší efekt. V kaviarni sa mám problém napiť z vody dodávanej ku káve, lebo je vyslovene nechutná. Teraz už viem ako má chutiť čistá voda. Voda z nášho vodovodu tak rozhodne nechutí...

Stanislava Junásová

Vodu po inštalácii mikrobilogického filtra Aquavallis v kuchyni sme si dali otestovať v laboratóriu. Výsledky boli výborné. Vo filtrovanej vode neboli žiadne baktérie. Predtým sme mali vodu nepitnú. Nachádzali sa v nej e.coli, koliformné, kultivovateľné baktérie a zvýšený abiosestón. Za málo peňazí veľa muziky. ĎAKUJEM!

Lenka Gáliková

... ako aj 100ky ďalších

" Teraz šetríme na bez-problémovej a bez-údržbovej prevádzke, nie na kvalite. "

Ušetrite si kopu času a problémov,

zvoľte kvalitnú úpravu vody, ktorá bude slúžiť mnoho rokov.

  • Hľadáte firmu, ktorá myslí v prvom rade na zákazníka a výslednú kvalitu vody?
  • Hľadáte firmu, ktorá vždy doporučí najefektívnejšie riešenie úpravy Vašej vody?
  • Hľadáte firmu, ktorá používa len kvalitné, v praxi overené komponenty a technológie?
  • Hľadáte firmu, ktorá ponúka riešenia úpravy vody s najnižšími prevádzkovými nákladmi?
  • Hľadáte firmu ktorá odprezentuje nielen výhody, ale aj možné negatíva danej úpravy vody?
  • Hľadáte firmu, ktorá úpraví vodu šetrne k životnému prostrediu bez zbytočného použitia chemikálií?

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI

Hľadáte firmu ktorá výsledky úpravy vody garantuje?

Vypracujeme Vám riešenie úpravy vody na mieru.

10 ky Filtračných technológií
100 ky Spoľahlivých riešení
> 2000 Spokojných zákazníkov
100 ky Úpravní vody skladom
10ky Aktívnych distribútorov

Plníme si ekologické záväzky vyplývajúce z recyklácie obalov a elektrozariadení: